Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: WONSUN
Certificering: CE, ISO, SGS
Modelnummer: DC-PY-2338
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Onderhandelbaar
Levertijd: 3-7 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: T/T, Western Union, , Trade Assurance, Paypal etc.
Levering vermogen: 1000 sets/maand
Vind de beste prijs
Contact opnemen
Specificaties
Markeren:
110V afstandsbediening schuifpoortoperator
AC220V afstandsbediening schuifpoortoperator
1500 kg afstandsbediening schuifpoort operator
Stromtoevoerbereik:
AC220V/110V±10% 50/60Hz
Maximaal laadgewicht:
1500 kg
Open (dichte) snelheid:
18m/min
Nominaal vermogen:
100w/200w, optioneel
Het werk temperatuur van motor:
-25 tot +55 Celsius-graad
IP:
58
Werktemperatuur:
-35° tot 75°
Type:
DC borstelloze poortoperators
Stromtoevoerbereik:
AC220V/110V±10% 50/60Hz
Maximaal laadgewicht:
1500 kg
Open (dichte) snelheid:
18m/min
Nominaal vermogen:
100w/200w, optioneel
-25 tot +55 Celsius-graad
IP:
58
Werktemperatuur:
-35° tot 75°
Type:
DC borstelloze poortoperators
Beschrijving
DC Borstelloze Schuifdeurmotor
Een revolutie in toegangscontrole met slimme, efficiënte en betrouwbare prestaties
Belangrijkste kenmerken
  1. Borstelloze Motortechnologie
  2. Intelligent Controlesysteem
    • Hall-effect elektronische limieten: precieze positionering, eenvoudige kalibratie.
    • Instelbare snelheid (tot 18 m/min), zachte start/stop, obstakelterugslagbeveiliging.
  3. Veerkracht bij Stroomuitval
    • Standaard 24V back-up batterij: naadloze werking tijdens stroomuitval.
    • Koppelingvrije handmatige ontgrendeling: open de poort handmatig zonder extra stappen.
  4. Slimme Connectiviteit
    • Integreert met 4G/Wi-Fi/Bluetooth, mobiele apps voor afstandsbediening en monitoring.
Technische specificaties
Parameter Standaardmodel High-End Model
Bedrijfstemperatuur -35°C tot +75°C -35°C tot +75°C
Voeding DC 24V / AC 110/220V DC 24V / AC 110/220V
Vermogen 100W 200W
Poortsnelheid 18m/min 18m/min
Koppel 55 N·m 55 N·m
Poortgewicht 500-800 kg 500-1500 kg
Afmetingen 209×286×347 mm 209×286×347 mm